Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej inaugurującej Rowerową Pielgrzymkę Drohiczyńską na Jasną Górę.
Eucharystia zostanie odprawiona 21 sierpnia o godz. 8.00 w Bazylice w Węgrowie.
Przewodniczyć jej będzie Jego Ekscelencja Biskup Piotr Sawczuk, ordynariusz diecezji drohiczyńskiej.
Po zakończeniu Mszy Świętej odbędzie się uroczyste błogosławieństwo pielgrzymów, którzy wyruszą na trasę pielgrzymki do Jasnej Góry, aby przed obliczem Matki Bożej Częstochowskiej zawierzyć Jej swoje życie, intencje oraz wszystkie sprawy Kościoła i Ojczyzny.
Do udziału zapraszamy nie tylko uczestników pielgrzymki, ale także ich rodziny, przyjaciół, sympatyków oraz wszystkich, którzy pragną wspólnie się pomodlić, powierzyć Bogu swoje intencje lub odprowadzić pielgrzymów na początek ich drogi.
Niech wspólna modlitwa będzie dla pielgrzymów umocnieniem, a dla wszystkich uczestników źródłem pokoju, nadziei i Bożego błogosławieństwa.

