Dyrektor, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice Szkoły Podstawowej w Sadownym serdecznie zapraszają na uroczystości upamiętniające 120. rocznicę urodzin błogosławionego ks. Edwarda Grzymały, patrona szkoły.
Program uroczystości:
9:30 – uroczysta Msza Święta w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sadownym pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Biskupa Piotra Sawczuka, Ordynariusza Diecezji Drohiczyńskiej
10:30 – przemarsz uczestników do gminnej hali sportowej
10:45 – oficjalne rozpoczęcie uroczystości i powitanie gości
11:00 – prezentacja poświęcona patronowi szkoły
11:15 – część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Sadownym
„Wszystko leży w dłoniach Bożych” – błogosławiony ks. Edward Grzymała, patron Gminy Sadowne i Szkoły Podstawowej w Sadownym

