Biskup Diecezjalny

Odpust parafialny i jubileusz 40-lecia konsekracji kościoła w Kątach

23 sierpnia w parafii w Kątach odbędą się uroczystości odpustowe połączone z jubileuszem 40-lecia konsekracji kościoła.

Podczas uroczystej Eucharystii nastąpi poświęcenie nowego krzyża oraz udzielenie sakramentu bierzmowania.

Mszy Świętej o godz. 10.00 będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Biskup Piotr Sawczuk, ordynariusz diecezji drohiczyńskiej.

Serdecznie zapraszamy parafian, gości oraz wszystkich wiernych do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia i modlitwy za wspólnotę parafialną.