Biskup Diecezjalny

30-lecie Apostolatu Maryjnego w Drohiczynie

Z okazji 30-lecia Apostolatu Maryjnego w Drohiczynie serdecznie zapraszamy do kościoła pofranciszkańskiego na wspólne świętowanie tego jubileuszu.

Uroczystej Sumie Odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Biskup Piotr Sawczuk, ordynariusz diecezji drohiczyńskiej.

Zapraszamy wszystkich członków Apostolatu Maryjnego oraz wiernych do wspólnej modlitwy różańcowej we wszystkich intencjach, które nosimy w naszych sercach.