Z okazji 30-lecia Apostolatu Maryjnego w Drohiczynie serdecznie zapraszamy do kościoła pofranciszkańskiego na wspólne świętowanie tego jubileuszu.
Uroczystej Sumie Odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Biskup Piotr Sawczuk, ordynariusz diecezji drohiczyńskiej.
Zapraszamy wszystkich członków Apostolatu Maryjnego oraz wiernych do wspólnej modlitwy różańcowej we wszystkich intencjach, które nosimy w naszych sercach.

