Grupa „Żółta” z Łochowa wraz ze swoim przewodnikiem serdecznie zaprasza do udziału we Mszy Świętej rozpoczynającej pielgrzymowanie na Jasną Górę.
Eucharystia zostanie odprawiona 1 sierpnia o godz. 8.00 w Łochowie
Mszy Świętej będzie przewodniczył Biskup Piotr Sawczuk, Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej.
Po zakończeniu Eucharystii odbędzie się błogosławieństwo pielgrzymów oraz uroczyste wyruszenie na pielgrzymi szlak.
Serdecznie zapraszamy również wszystkich, którzy pragną odprowadzić pielgrzymów i towarzyszyć im swoją obecnością oraz modlitwą na początku drogi.
Osoby, które nie będą mogły wyruszyć na pielgrzymkę, zachęcamy do włączenia się w dzieło pielgrzymowania duchowego.
Intencje modlitewne można składać w zakrystii.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy i pielgrzymowania z Maryją ku Jasnej Górze.

