Biskup Diecezjalny

Zaproszenie na uroczystość otwarcia nowego skrzydła Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego w Bielsku Podlaskim

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego w Bielsku Podlaskim serdecznie zaprasza na uroczystość otwarcia nowego skrzydła szkoły.

Wydarzenie odbędzie się 29 października o godz. 10.00.

Zaproszenie kieruje dyrektor szkoły Mirosław Chomaniuk wraz z gronem pedagogicznym, uczniami oraz pracownikami placówki.

Uroczystość będzie okazją do wspólnego świętowania rozwoju szkoły oraz podkreślenia znaczenia inwestycji służącej edukacji i wychowaniu młodego pokolenia.