Warsztaty muzyczne dla osób dorosłych w Siemiatyczach

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej naszej diecezji zaprasza na warsztaty muzyczne przeznaczone dla osób dorosłych. Warsztaty pod hasłem „Usłyszeć serce Najwyższego” będą poświęcone św. Józefowi, a poprowadzi je kompozytor i dyrygent Jan Krutul, którego kompozycje znajdują się w repertuarze wielu chórów i scholii parafialnych.

 

Dla kogo?

Dla wszystkich dorosłych bez względu na wiek. Zapraszamy także rodziny z dziećmi – dzieci powyżej 3 lat będą miały zapewnioną opiekę w czasie zajęć dla rodziców.

 

Kiedy?

2-4 czerwca 2023, czyli idealny moment na wspólne śpiewanie. Rozpoczynamy w piątek o 18.00, a kończymy w niedzielę o 12 Mszą św. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w całości, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym.

 

Gdzie?

Siemiatycze, dom rekolekcyjny sióstr karmelitanek – miejsce, gdzie odpoczywa dusza i ciało

 

Co?

Warsztaty muzyczne, czyli dużo śpiewania w głosach (jeśli nie potrafisz, a chcesz spróbować – przyjedź, pouczymy się razem!) i rekolekcje, czyli czas na zatrzymanie się, refleksję i modlitwę.

 

Koszty:

Koszt (z noclegiem i wyżywieniem) to 300 zł, dzieci (4-12 lat): 200 zł, dzieci poniżej 3 lat: za darmo. Istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach bez nocowania i wyżywienia – wtedy koszt to 150 zł. Można dobrać dowolne posiłki płatne odpowiednio: obiad 30 zł, śniadanie lub kolacja 20 zł.

 

Szczegółowe informacje i formularz zapisów dostępny jest na stronie duszpasterstwa: www.dsldrohiczyn.pl