Biskup Diecezjalny

Rocznica koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Ostrożańskiej

5 lipca w Diecezjalnym Sanktuarium Maryjnym w Ostrożanach odbędą się uroczystości związane z kolejną rocznicą koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Ostrożańskiej.

Centralnym punktem obchodów będzie uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem biskupa drohiczyńskiego Piotra Sawczuka.

Msza Święta rozpocznie się o godzinie 12.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych oraz pielgrzymów do udziału w tej wyjątkowej uroczystości i wspólnej modlitwie przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Ostrożańskiej.