5 lipca w Diecezjalnym Sanktuarium Maryjnym w Ostrożanach odbędą się uroczystości związane z kolejną rocznicą koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Ostrożańskiej.
Centralnym punktem obchodów będzie uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem biskupa drohiczyńskiego Piotra Sawczuka.
Msza Święta rozpocznie się o godzinie 12.00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych oraz pielgrzymów do udziału w tej wyjątkowej uroczystości i wspólnej modlitwie przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Ostrożańskiej.

