Z okazji Dnia Dziecka Utraconego, Ksiądz Dziekan Andrzej Krupa, proboszcz parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Sokołowie Podlaskim oraz Stowarzyszenie UNITUM zapraszają wszystkich, którzy czują się wezwani, znajdują sposobność oraz gotowość serca, do udziału w Mszy św., która odbędzie się 17 października 2025 r. (piątek) o godz. 15:00 w Konkatedrze w Sokołowie Podlaskim.
Kochani Rodzice, Serdecznie zapraszamy Was, rodziców w żałobie. Zgromadzimy się, aby w tym trudnym czasie otoczyć Waszą boleść modlitwą, szczególnie za tych, którzy stracili swoje dzieci zbyt wcześnie. Wiemy, jak głęboki jest Wasz ból i cierpienie, dlatego pragniemy modlitwą otulić Was i prosić Boga o siłę, pocieszenie oraz niezbędne łaski, byście mogli znaleźć pokój w sercu. Z wiarą w Bożą opiekę i z nadzieją na pocieszenie, zapraszamy do wspólnej modlitwy, aby razem z Maryją i świętym Janem Pawłem II szukać pocieszenia i siły w tym trudnym doświadczeniu.
Po Eucharystii zapraszamy na poświęcenie Grobu Dziecka Utraconego na cmentarzu przy ulicy Bartoszowej.
Niech będzie to czas modlitwy, zadumy i pamięci o tych najmniejszych, którzy odeszli zbyt wcześnie.

