Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie młodych formujących siew Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej. Widzimy się w trzeci czwartek miesiąca w Drohiczynie.
Comiesięczne Spotkanie Młodych
👉Gdzie: Drohiczyn
👉Kiedy: 15.02.2024 r
👉Start: 18.00
👉Zgłoszenia ksm@ksm-drohiczyn.pl, 502 599 864
Zapraszamy

