22 czerwca 2025 roku Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Najświętszej Maryi Panny z Gandino będzie uroczyście obchodzić 30-lecie swojej obecności w Diecezji Drohiczyńskiej.
To wyjątkowa okazja do dziękczynienia za trzy dekady wiernej, cichej i pełnej oddania posługi sióstr.
Ich życie, modlitwa i codzienna służba stały się znakiem żywej wiary i bezinteresownej miłości.
Centralnym punktem obchodów będzie uroczysta Eucharystia, która zostanie odprawiona w niedzielę, 22 czerwca 2025 roku o godz. 11.00. Mszy Świętej będzie przewodniczył Biskup Piotr Sawczuk wraz z zaproszonymi kapłanami.
Wspólnota Sióstr serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy i świętowania tego pięknego jubileuszu.
Niech to spotkanie stanie się dziękczynieniem za otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Sióstr i ich posługi.

