Nowy Rok Akademicki rozpoczęty

Wasze chodzenie w świetle Bożego Słowa niech wam przypomina, że trzeba ciągle szukać reformy własnego serca, by reformować świat i ludzi prowadzić do Boga - zwrócił się do alumnów bp Piotr Sawczuk 14 października br. podczas inauguracji roku akademickiego w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie.
XIII Hubertus Węgrowski im. Profesora Jana Szyszko_fot. wspolczesna.pl Adam Nieścioruk

Troska o przyrodnicze dziedzictwo

XIII Hubertus Węgrowski im. Profesora Jana Szyszko 2021 zgromadził na terenie Pałacu i Folwarku w Łochowie myśliwych, leśników, jeźdźców oraz rolników Podlasia oraz Mazowsza. Tegoroczne obchody ku czci św. Huberta, patrona ludzi lasu w dniach 9-10 października były okazją do promocji przyrodniczego dziedzictwa.

Wizyta “Ad limina Apostolorum”

W poniedziałek 4 października 2021 r. rozpoczyna się wizyta "Ad limina Apostolorum" pierwszej grupy polskich biskupów. Wśród nich jest pasterz Diecezji Drohiczyńskiej ks. bp Piotr Sawczuk.

Po to gromadzimy, abyśmy mieli co rozdawać!

Tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2021, który odbył się 2 października w Siemiatyczach, towarzyszyły słowa z nauczania bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego „Po to gromadzimy, abyśmy mieli co rozdawać”.
katedra.info - For Sale!

Diecezjalny Turniej Siatkówki

Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty działające przy naszych parafiach: KSM, Oazę, Lektorów, Schole, Harcerzy i wszystkie inne na Diecezjalny Turniej Siatkówki z podziałem na drużyny męskie i żeńskie.

Jerycho Różańcowe

W dniach 3 -10 października br. w dekanacie sokołowskim trwało Jerycho Różańcowe. Miejscem nieprzerwanego, przez 7 dni i 7 nocy, modlitewnego czuwania przed Najświętszym Sakramentem, była sokołowska Konkatedra.