Miłować, wielbić i służyć

W święto Ofiarowania Pańskiego do drohiczyńskiej katedry przybyły osoby życia konsekrowanego, aby pod przewodnictwem pasterza diecezji dziękować za dar wybrania, prosić o Boże błogosławieństwo oraz o nowe powołania.

Ferie z KSMem

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej w czasie ferii zimowych na terenie dwóch województw: podlaskiego i mazowieckiego zorganizowało cztery turnusy ferii zimowych dla dzieci i młodzieży, których rodzice ubezpieczeni są w KRUS-ie.

Dodatkowa edycja kursu lektorskiego

Do 15 lutego 2023 r. trwają zapisy na dodatkową edycje kursu lektorskiego organizowanego przez Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Drohiczyńskiej. Zasady…

Modlitwa w diecezjalnym sanktuarium

"Spojrzenie na obraz Chrystusa Miłosiernego z ręką wzniesioną w geście przebaczenia i błogosławieństwa może rozproszyć lęk i przekonać do ufności, wzmocnić wiarę" - powiedział bp Piotr Sawczuk w homilii wygłoszonej podczas Mszy św. celebrowanej 28 stycznia 2023 r. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim.

Franciszek w Kinszasie: ubóstwo i odrzucenie są obrazą człowieka

"Pana należy szukać i miłować w ubogich, a jako chrześcijanie musimy uważać, abyśmy się od nich nie odwracali" - powiedział papież Franciszek podczas wczorajszego spotkania w Kinszasie z przedstawicielami niektórych dzieł charytatywnych działających w Demokratycznej Republice Konga.

Zabawa z Puzzlami

21 stycznia w CDK w Węgrowie odbyło się spotkanie z najmłodszymi pn. Rodzinny Poranek w Klasztorze. Organizatorzy zaprosili uczestników spotkania…