Post o chlebie i wodzie

Członkowie Żywego Różańca w okresie Wielkiego Postu ofiarowują post o chlebie i wodzie w intencji posługujących nam księży oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

250 piłkarzy w komżach

W sobotę 17 lutego odbył się diecezjalny turniej ministrancki w piłkę nożną, w którym wzięło udział ponad 250 ministrantów z całej naszej diecezji.

Czas powrotu do Boga

Bp Piotr Sawczuk w Środę Popielcową w drohiczyńskiej katedrze przewodniczył Eucharystii rozpoczynającej okres Wielkiego Postu.

Kard. Dziwisz: czyniąc dobro bliźnim, czynimy je samemu Jezusowi

"Prawdziwa miłość wyraża się nie tylko w unikaniu wyrządzania krzywdy bliźniemu, ale w czynieniu dobra, w spieszeniu z bezinteresowną pomocą, w okazywaniu braterskiej życzliwości" – powiedział kard. Stanisław Dziwisz w czasie liturgii stacyjnej w kościele św. Stanisława w Krakowie.

Droga Krzyżowa w Siemiatyczach

Pierwszej Drodze Krzyżowej z udziałem dzieci w tegorocznym Wielkim Poście w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach przewodniczył ks. Błażej Samociuk. Rozpoczynając nabożeństwo pasyjne w piątek 16 lutego zachęcał - pójdźmy za krzyżem z przeświadczeniem, że to wszystko stało się dla naszego zbawienia.