Spotkanie liderów wspólnot

W sobotę 22 lutego 2020 r. do Drohiczyna przybyli liderzy wspólnot, ruchów, stowarzyszeń działających na terenie diecezji drohiczyńskiej na swoje spotkanie z ks. bp. Piotrem Sawczukiem.

Stała Formacja Kapłanów

W ramach Stałej Formacji Kapłanów Diecezji Drohiczyńskiej 22 lutego 2020 r. odbyło się spotkanie w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.

Beatyfikacja nastolatka z Włoch być może już w maju

Beatyfikacja Carlo Acutisa, 15-letniego chłopca z Włoch już nazywanego patronem internautów, może się odbyć 1 maja w Asyżu - donosi portal Crux, powołując się na wypowiedź mamy kandydata na ołtarze. Powiedziała ona, że prośba o wyznaczenie daty uroczystości na ten termin wpłynęła do Stolicy Apostolskiej.

Hongkong wstrzymuje spowiedzi w Wielkim Poście

Publiczne Msze św. wstrzymane do odwołania, odwołane dyżury księży w konfesjonałach, likwidacja nabożeństw Drogi Krzyżowej w kościołach - to najnowsze rozporządzenia administratora apostolskiego w Hongkongu z powodu wzrastającej liczby zarażeń koronawirusem.
Ferie zimowe_Sarnaki_2020

Aktywne ferie

W parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Sarnakach w dniach 10,12,13 i 17,18 lutego 2020 r. odbyły się półkolonie zorganizowane przez księży wikariuszy.